Naše řešení

Elektřina a plyn jsou pro většinu firem základním výrobním nákladem. A mít nízké náklady je pro zdravou firmu stěžejní. Díky Kogi ONE budete vědět, zda za elektřinu a plyn platíte správnou cenu. Naše analýza je zdarma a obsahuje i srovnání relevatntních dodavatelů, abyste získali přehled. A jak je možné že je zdarma? Jednoduše proto, že po vypracování analýzy 7 z 10ti firem využije naši nabídku a dále s námi zůstává. Neplaťte dál za energie velké sumy velkým firmám, pojďme se podpořit navzájem a platit malé sumy malé firmě.
 

Energie Vaší firmy

PRO VAŠÍ FIRMU

Kogi

Vyrábíme úspěch - poctivě a ohleduplně. Jde to.

Kogi ONE

Za energie už neplaťte ani o korunu navíc.

Kogi CON

Your business is our job.

Kogi POINT

Pomozte svým rozvádějicím se zaměstnancům fungovat opět naplno.

Filip Černý

V roce 1994 jsem jako jeden z prvních v ČR vstoupil do světa systemického pohledu na svět. Prošel jsem tříletým výcvikem, který mne naučil umění velmi pragmaticky a rychle najít užitečná řešení. Mým životním heslem se stalo - „Nepomáhej, buď užitečný“. Tím se úspěšně řídím celou svoji 20-ti letou kariéru, ve které jsem nasbíral desetitisíce hodin praktických zkušeností a to napříč vertikálami trhu.

Jaroslav Jíra

Posledních 15 let jsem strávil na různých pozicích ve finančním sektoru, poradenství a výzkumu trhu, kde jsem se setkal se stovkami malých i velkých podnikatelů. Naposledy jako vrchní ředitel pobočkové sítě v České pojišťovně kde jsem úspěšně vedl tým 700 zaměstnanců. V minulosti jsem zastával podobné pozice ve společnostech GfK Czech, HVB Bank Czech Republic, CREDIT SUISSE LIFE & PENSIONS a také v Komerční bance.

 

Jaroslav Jíra

Managing Partner

Změnou, kterou chceš na světě dokázat, se musíš stát ty sám.

+420 731 493 385


Filip Černý

Managing Partner

Nepomáhej, buď užitečný

+420 725 725 045


 

Kogi, s.r.o.